Čeština English Deutsch
Čištění vody z procesu mytí vozidel

Articles about business/ Články o podnikání

Na těchto stránkách se dozvíte některé věci o podnikání. Postřehy od roku 2018 až do současnosti. Články o líčení a oblečení

Nyní se ve svém psaní vrátím o tři nebo čtyři roky zpět. V tomto období jsem absolvoval první pracovní schůzku , na níž jsme řešili s pracovníkem v oboru podnikatelských snídaní mou účast. Tehdy jsem měla pocit, že na většinu akcí, kterých se budu účastnit musím absolvovat v košili a kalhotách . Nevadilo mi to. Naopak. Zvláště v košilích jsem se cítila velmi komfortně a nepřišlo mi nijak obtěžující takovýto outfit nosit. Lidé, se kterými jsem se setkala byli milí a každá schůzka pro mne byla zážitkem. Obléci se, dychtivě čekat na to co má na srdci protistrana. Zjistit zda vidíte podnikání , stejně, podobně, částečně stejně , nebo každý jinak. Jinak do té míry , že protistrana nepovažuje další schůzku za potřebnou.

Na schůzky jsem se oblékala do různých jednobarevných košil a jednoduchých džínů. ( To znamená že jsem nosila barevné , klasicky modré džíny bez flitrů, děr nebo jiných věcí, kterými se džíny ozvláštňují. Ve dvou případech jsem udělala výjimku a vršek jsem doplnila květovanými džíny a kalhoty , které měli elegantní vzhled. Na svou první schůzku jsem si vzala tmavě modrou košili s modrobílým límečkem a krátkým rukávem a modré džíny . Stejné oblečení si vzala i na návštěvu prvního coworkingu na Praze 2, Karlovo Cítila jsem se tam dobře, i když jsem nečekala tichou místnost kde je jeden jediným vyrušením z práce( a to pouze v případě pokud nemáte v uších sluchátka) klapot prsty do klávesnice Vašeho notebooku a nežádoucím vyrušením z práce je vrznutí židle či klapot lodiček asistentky perspektivního zakladatele firmy. Tento jednatel však hluk stejně příliš nevnímá , protože zatímco něco píše do notebooku jednou rukou v uších má headset a druhou rukou kontroluje firemní profil na sociálních sítích a halasí na celé kolo, jak už jen během týdne je jeho firma top. Samotný coworking ale na mě udělal dobrý dojem standartem je u většiny těchto služeb první návštěva zdarma, různě velké místnosti na pořádání schůzek podle počtu lidí. ( Od malých po velké)., vlastní kancelář, místa k sezení ve volném prostoru , vybavení pro schůzky konference apod. Coworkingy jsem byla ještě dvakrát ale o tom někdy příště. Doporučuji tedy džíny ( určitě doma nějaké máte.)Pokud ne, tady je několik typů. Například : https://www.aboutyou.cz/…ziny-3537916, https://www.aboutyou.cz/…lora-3536134 https://www.aboutyou.cz/…mmit-3927037 jsou elegantní https://www.aboutyou.cz/…mina-4118364.

Osobně se mi líbí košile z dílny značky , která vznikla v roce 1975 a jeho generálním ředitelem je od roku 2010 Mathias Klein. A také firmy která vznikla v Barceloně v roce 1984 a jeho název odkazuje na tropické ovoce. Klasické košile může nabídnout i jedna švédská oděvní firma . vznik 1947 .Uhádnete,které značky jsem Vám doporučila?