Čeština English Deutsch
Čištění vody z procesu mytí vozidel

Written in a dress/ Napsáno v šatech

NYX a Sensai flawless-satin makeup.Jeho odnož už mám doma 5 let a nezaschnul. Koupila jsem si ho z peněz za brigádu.Makeup i dobře kryje a vysouší akné. Od červený puntíků až po černé tečky.
BB krém nebo CC krém
Už půl roku používám produkt, který by mě dříve nenapadlo používat . Jde o BB krém. Přesněji řečeno aplikuji si ho na obličej od roku 2020. Hodí se když nemáte (nebo já nemám na makeup náladu, ale potřebuji být nalíčená. Výhodou je, že aplikuje-li se správně , neobarví Vám šálu, kterou máte přes ústa v mrazivých dnech.
http://e.primavera-and.cz/…2-38826.html?…
https://www.uvlasku.cz/…-pleti-40ml/

Domácí tonika včetně celotělových
Už jsme se věnovaly tonikům na obličej. Tonizaci si však zaslouží celé tělo . Napadlo mě pár receptů na domácí tělové tonikum . Důvodem je také to , že spousta lidí má alergickou reakci na peelingy. Anebo můžou čistící částečky peelingu někomu jednoduše vadit.

Tekutinu plus zvolená součást tonika( bylinky, aloevera) spojíme v poměru 1:1 . Zvolenou součást hlavně pevnou součást – bylinky přecedíme, protřepeme a macerujeme po dobu 2–3 týdnů . Přecedíme přes plátno smícháme macerát a výluh např. 40ml macerát +60ml výluhu.
Já jsem si pro Vás připravila několik další typů na domácích tonik.

Chili Tonikum
2–3 Chili papričky nakrájejte a zbavte semínek
v poměru 1:1 přidejte podle vlastní volby sojové mléko,( tonikum se sojovým mlékem dopručuji spotřebovat do týdne. ) Tonikum s vodou, alpou nebo oleji vydrží déle.
40ml vody, pálenky , oleje alpy, mléka
Pokud Vám vadí nechcete použít vodu, přidejte lékárenský líh, Alpu – klasickou nebo konopnou.
Máte rádi olej vyberte si svůj oblíbený a macerujte v něm Chili.
Do čeho tonikum nalít? Může to být tmavá lahvička s dávkovačem (například od celaskonu – pozor třeba ji vymýt.) nebo pipetou. Dobrým řešením je i sklenička od marmelády nebo doza spákovým uzávěrem.

Avokádové Tonikum s avokádovým olejem

1 nebo 1/2 rozmělněného avokáda, 40 ml avokádového oleje nebo 2 kapky avokádového oleje a mléko.
Další Tonika připravujeme