Čeština English Deutsch
Čištění vody z procesu mytí vozidel

Written in a dress/ Napsáno v šatech

Tento příspěvek nesouvisí s žádnou konkrétní vzpomínkou na pracovní schůzku nebo vytvoření podnikatelského nápadu.Dnes si můžete přečíst článek o líčení.Tedy pokud byste upřednostňovala styl líčení jako já.
Cílem pro měsíc listopad -prosinec je tonizace a čištění pleti.
Tonizovat vyčistit pleť můžete na obličeji nebo celé tělo. Jako dítěti mi maminka polévala vlasy odvarem z heřmánku a mým blízkým přítelem byla voda, sem tam olejíček , aloevera, bylinky ( což bylo v 90.letech , kdy byl ,, hlad po vychytávkách ze západu .Ale díky péči a neústupnosti maminky mám pleť byť citlivou tak bez alergií .Když jsem dospívala zkoušela jsem na svou citlivou pleť kupovaný peeling.

Rozhodla jsem se že Vám tajemství líčení oddhalím ve článcích ve dvou časových odstupech . Cílem jsou pro měsíc duben oční víčka, řasenka, makeup a rty(?)

Oční víčka: Po období, kdy na oční stíny v béžovém odstínu jsem dostala chuť střídat na očích různé odstíny. V tomto případě používám https://www.notino.cz/…cnich-stinu/

Béžový odstín – příklad : https://www.notino.cz/…cnich-stinu/

Makeup: V šestnácti letech mi makeup připadal k ničemu. Postupně se ale přihlásily o slovo , pupínky a především kruhy pod očima. ( Pitný režím s nealko nápoji jsem dodržovala),ale chodila jsem ale pozdě spát-dřív jsem zkrátka nezabrala . Navíc jsem nepatřila mezi třídní oblíbence a spolužačky mi to dávaly znát. Po několik pokusech o zakrytí nedakonalostí pleti jsme s maminkou objevily takový makeup , který drží, kryje a vypadá přirozeně.
Dva příklady : NYX a Sensai flawless-satin makeup.Jeho odnož už mám doma 5 let a nezaschnul. Koupila jsem si ho z peněz za brigádu.

https://www.notino.cz/…/p-11594007/
https://www.notino.cz/…p-s-pipetou/
Řasenka : Zkoušela jsem různé značky a barvy . Černou, hnědou, modrou. Pečující i objemové.
Určitě si nechte poradit od odborníků( ať už v drogérii nebo v parfumérii.) V současné době používám značku a typ, který má ,, odstávku. Doporučím Vám jednu , která tu nedostupnou (snad) zastoupí.
https://www.rossmann.cz/…bsolute-eyes

Rtěnka:
Tento odstavec bude krátký. Jako světlému typu a blondýně mi sluší světle růžová rtěnka, avšak ne starorůžová, ani růžovo-hnědá.
Doporučuji se podívat na stránky www.notino.cz