Čeština English Deutsch
Čištění vody z procesu mytí vozidel

Written in a dress/ Napsáno v šatech

Tento příspěvek nesouvisí s žádnou konkrétní vzpomínkou na pracovní schůzku nebo vytvoření podnikatelského nápadu, dnes si můžete přečíst článek o líčení.Tedy pokud byste upřednostňovala styl líčení jako já.

Rozhodla jsem se že Vám tajemství líčení oddhalím ve článcích ve dvou časových odstupech . Cílem jsou pro měsíc duben oční víčka, řasenka, makeup a rty(?)

Oční víčka: Po období, kdy na oční stíny v béžovém odstínu jsem dostala chuť střídat na očích různé odstíny. V tomto případě používám https://www.notino.cz/…cnich-stinu/

Béžový odstín – příklad : https://www.notino.cz/…cnich-stinu/

Makeup: V šestnácti letech mi makeup připadal k ničemu. Postupně se ale přihlásily o slovo , pupínky a především kruhy pod očima. ( Pitný režím s nealko nápoji jsem dodržovala),ale chodila jsem ale pozdě spát-dřív jsem zkrátka nezabrala . Navíc jsem nepatřila mezi třídní oblíbence a spolužačky mi to dávaly znát. Po několik pokusech o zakrytí nedakonalostí pleti jsme s maminkou objevily takový makeup , který drží, kryje a vypadá přirozeně.
Dva příklady : NYX a Sensai flawless-satin makeup.Jeho odnož už mám doma 5 let a nezaschnul. Koupila jsem si ho z peněz za brigádu.

https://www.notino.cz/…/p-11594007/
https://www.notino.cz/…p-s-pipetou/
Řasenka : Zkoušela jsem různé značky a barvy . Černou, hnědou, modrou. Pečující i objemové.
Určitě si nechte poradit od odborníků( ať už v drogérii nebo v parfumérii.) V současné době používám značku a typ, který má ,, odstávku. Doporučím Vám jednu , která tu nedostupnou (snad) zastoupí.
https://www.rossmann.cz/…bsolute-eyes

Rtěnka:
Tento odstavec bude krátký. Jako světlému typu a blondýně mi sluší světle růžová rtěnka, avšak ne starorůžová, ani růžovo-hnědá.
Doporučuji se podívat na stránky www.notino.cz