Čeština English Deutsch
Čištění vody z procesu mytí vozidel

Začátek podnikání: DŮLEŽITÉ JE, co mám TEĎ

Ekonomika je dynamická oblast. Oblast ve které je každý den a každá minuta jiná. V podnikání je to stejné . Můžete mít v hlavě určitou představu o vašem podnikání. V ekonomice a podnikání se často mění . Žádný den není stejný. Potom mohou přijít chvíle pochybností. Na pochybnostech není nic špatného.

Když tuhle fázi zvládnete( A NEUTOPÍTE SE V POCHYBNOSTECH), můžete jít dál. Čas plyne. Přestáváte o podnikání snít. Máte v hlavě , nebo na papíře , co chcete dělat, proč, v kolika lidech projekt děláte a s jakými náklady. Nemáte klasický podnikatelský plán. Zatím nepřemýšlíte podnikatelských úvěrech nebo dotacích.

Ze své praxe mohu říct , že dotační tituly pro podnikatele mají svůj čas . Je jen na Vás , jestli využijete podnikatelský plán pro investora. Co když však mám DŮVOD NEMÍT investora nebo NEŽÁDÁM O DOTACE, protože ZAČÍNÁM PODNIKAT A JE PRO MĚ DŮLEŽITÝ DOMÁCÍ TRH, VYBUDOVÁNÍ POVĚSTI? Důležitá je pro mě situace v podniku, živnosti PRÁVĚ TEĎ. Aktuální údaje o TOM , CO VŠECHNO VKLADÁTE DO SVÉHO PODNIKÁNÍ. Řešením je vlastní metodika Poradenství- Rozjezd podnikání. ( Pokud Vás tato služba zaujala, ZAVOLEJTE:)

Autorka článku : Bc. Petra Hájková, poradkyně, Poradenství- Rozjezd podnikání, datum: 22.10.2015 ( UPOZORNĚNÍ : VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA(Bez předešlé domluvy není možné článek šířit)